Přihláška na akci

Datum: 16. - 26.7.2021
Místo: MADEIRA

Madeira „Ostrov věčného jara“
Poznání + Turistika
Cena 7750,-Kč + 200 Euro + cca 9000,-Kč  zahrnuje ubytování v hotelu se snídaní, dopravu z letiště do hotelu a z hotelu na letiště, společnou dopravu po ostrově a letenku
pořádá: www.klubpoutniku.cz

Popis akce:
Portugalsko – Madeira
16. - 26.7.2021
Cena 7750,-Kč + 200 Euro + letenka cca 9000,-Kč

Madeira „Ostrov věčného jara“, je portugalský ostrov vulkanického původu ležící v Atlantickém oceánu asi 580 km západně od pobřeží Maroka a 980 km jihozápadně od Lisabonu. Na Madeiře žije cca 250 000 stálých obyvatel, z toho 100 000 obyvatel v hlavním městě Funchal. Najdeme zde divoké mořské útesy, terasovitá políčka na horských svazích, ale i subtropické zahrady s orchidejemi. Celým ostrovem procházejí „levady“ – zavlažovací kanály. Délka levád je cca 2700 km, vedou z hor k pobřeží a z údolí do údolí  procházejí horskými tunely, jejichž délka je cca 50 km. Každý den budeme vyrážet nalehko na půl až celodenní výlety po levadách nebo horských cestách, občas i za poznáním a historií. Levády nás dovedou kolem vodopádů a jezírek na místa s krásnými výhledy, nebo do zeleného kráteru Caldeirao Verde. Navštívíme městečko Porto Moniz známé pobřežními vulkanickými jezírky. Budeme se pohybovat také horským terénem, zdoláme nejvyšší vrchol Madeiry Pico Ruivo 1862 m. Vydáme se i na poloostrov Sao Lourenco, který je svými bizarními skalními útvary a téměř holým povrchem bez vegetace zcela odlišný od zbytku Madeiry.

UBYTOVÁNÍ – Funchal - Hotel Monte Verde 3*
Hotel se nachází v jedné z bočních uliček. Pokoje jsou vybaveny se dvěma samostatnými postelemi nebo dvojlůžkem, sociálním zařízením, balkonem, kabelovou televizí, telefonem, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou za poplatek.
STRAVOVÁNÍ
Snídaně formou kontinentálního bufetu. Kontinentální bufet znamená, že každý den budete mít na výběr stejné potraviny –  pečivo, máslo, sýr, paštika, uzeniny, džem, čaj apod.

Cena 7750,-Kč + 200 Euro + 9000,-Kč zahrnuje: ubytování v hotelu se snídaní, dopravu z letiště do hotelu a z hotelu na letiště, společnou dopravu po ostrově a letenku.
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, fakultativní výlety a vstupy.

Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
Adresa:*
E-mail:*
Poznámka:
 
*) povinná položka