Přihláška na akci

Datum: 4. - 8.5.2018
Místo: BOSENSKÉ PYRAMIDY

CESTA ZA POZNÁNÍM BOSENSKÉHO ÚDOLÍ PYRAMID
Cena 4300,-Kč + 100 Euro ( 4000,-Kč + 100 Euro, při více jak 20 účastnících)
zahrnuje: 3 x ubytování v hotelu ve 2 – 4 lůžkových pokojích s polopenzí. Polopenze začíná ve sobotu večeří a končí snídaní v úterý. Prohlídky s průvodcem + překladatel do českého jazyka: Labyrint Ravne (cca 1.30 h), bloky na pyramidě Slunce, pyramida Měsíce a mohyla ve Vratnici. Strava je běžná, nebo vegetariánská. Typ stravy uveďte závazně do přihlášky.
Pořádá www.klubpoutniku.cz

Popis akce:
CESTA ZA POZNÁNÍM
BOSENSKÉHO ÚDOLÍ PYRAMID
4. – 8. května 2018
CENA:   4300,-Kč + 100 Euro
4000,-Kč + 100 Euro, při více jak 20 účastnících
Budete mít neopakovatelnou možnost poznat energii bosenských pyramid. Navštívíme pyramidu Slunce a Měsíce, podzemní labyrint Ravne a mohylu ve Vratnici. Pobyt v tomto prostředí má vliv na vaše zdraví a celkovou regeneraci organizmu.
Relaxace a meditace při zvuku tibetské a křišťálové mísy.
PROGRAM:
4.5. Noční přejezd do Bosny
5.5. Kamenné koule v Zavidoviči. Po příjezdu do Visoka, pobyt v tunelovém labyrintu Ravne a v parku Ravne 1 a 2. (Pobyt v tomto prostředí má vliv na vaše zdraví a celkovou regeneraci organizmu). Ubytování v hotelu *** a večeře.
6.5. Po snídani, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy Slunce případně pyramidy Lásky.  Ozdravný hodinový pobyt v Ravne.
7.5. Po snídani pyramida Měsíce, výstup na vrcholové plato. Mohyla ve Vratnici,
8.5. Po snídani odjezd z Visoka.
Po domluvě také možné relaxace a meditace při zvuku tibetské a křišťálové mísy.
Změna programu vyhrazena!
CENA: zahrnuje: 3 x ubytování v hotelu ve 2 – 4 lůžkových pokojích s polopenzí. Polopenze začíná v sobotu večeří a končí snídaní v úterý. Prohlídky s průvodcem + překladatel do českého jazyka: Labyrint Ravne (cca 1.30 h), bloky na pyramidě Slunce, pyramida Měsíce a mohyla ve Vratnici. Strava je běžná, nebo vegetariánská.Typ stravy uveďte závazně do přihlášky.
CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění a fakultativní prohlídky nad rámec programu.
1 hod. pobytu v labyrintu Ravne: cca 3 Eura, individuální léčení v Ravne s Geraldem.
Odjezd autobusu ve středu 4.5.2018 z Tovačova v 1900 od sportovní haly, z Kroměříže v 1930 z Hanáckého Náměstí, z Brna ve 2030 z benzinové stanice Shell – Opuštěná ulice, z Bratislavy ve 2200 od hřbitova - ul. Staré Grunty.

Po domluvě je možné přistoupit kdekoliv cestou.

Návrat v úterý 8.5.2018 ve večerních hodinách

Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
Adresa:*
E-mail:*
Poznámka:
 
*) povinná položka